Turnir u uličnoj košarci u Mariji Bistrici – Pobjeda za ”PMF”

Košarka MBasket FotoJet

I ove godine u sklopu sportskog dijela Manifestacije ”Ljeto u Mariji Bistrici”, organiziran je turnir u uličnoj košarci Mbasket. Turnir je održan prošle nedjelje na igralištu u Mariji Bistrici. Igralo se 3 protiv 3, a prijavilo se pet ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa ”PMF”, druga je bila ekipa ”Mokra braća”, a treća ekipe ”Park” Zabok. U natjecanju u tricama slavio je Igor Lihtar. Turnir je opet uspješno organizirala bistrička mlada ekipa zanesena košarkom, koju je ove godine predvodio Dorijan Čvek.

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.