Velika manifestacija Turističke zajednice Općine Marija Bistrica ”Ljeto u Mariji Bistrici” nastavlja se ove subote. KUD ”Lovro Ježek” organizira 37.-te susrete folklornih ansambala. Program na središnjem bistričkom trgu počinje u 19 sati. Uz domaćine nastupaju KUD-ovi: Laz, ”Moslavec” Voloder, ”Zgubidan” Marija Gorica, ”Mladost” Odra i Folklorna skupina ”Grifon” Šempeter iz Slovenije. Nakon susreta, od 21 sati za zabavu će biti zadužen band Rusty Groove, a od 23 sata slijedi prijenos utakmice Svjetskog prvenstva Hrvatska – Gana.
