Učenici OŠ Marija Bistrica u Školi stvaralaštva «Novigradsko proljeće
Trinaestu godinu za redom, učenici OŠ Marija Bistrica pozvani su u tradicionalnu školu stvaralaštva »Novigradsko proljeće».Ove godine u društvo najkreativnijih učenika iz cijele Hrvatske pozvano