





I ove godine u sklopu sportskog dijela Manifestacije ”Ljeto u Mariji Bistrici”, organiziran je turnir u uličnoj košarci Mbasket. Turnir je održan prošle nedjelje na igralištu u Mariji Bistrici. Igralo se 3 protiv 3, a prijavilo se pet ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa ”PMF”, druga je bila ekipa ”Mokra braća”, a treća ekipe ”Park” Zabok. U natjecanju u tricama slavio je Igor Lihtar. Turnir je opet uspješno organizirala bistrička mlada ekipa zanesena košarkom, koju je ove godine predvodio Dorijan Čvek.