Piramida parova Bertoviću i Friščiću

U  nedjelju je na terenima Teniskog kluba ”Marija Bistrica” odigrano finala piramide parova. Riječ je o klupskom natjecanju, koje se odvija cijelu sezonu, međusobnim izazivanjem, tj. na način da parovi međusobnim izazivanjem i odigravanjem mečeva napreduju ili nazaduju. Prvih 8 parova na kraju sezone, 15. rujna osigurala su završni masters. U polufinalu, Dražen Sušinjak i Tomislav Jantolek pobijedili su par Josip Vrtarić i Tomislav Forko sa 6:2, 4:6, 6:2, dok su Neven Bertović i Tomislav Friščić sa 6:1, 4:6 i 6:4 pobijedili Ivicu Pavleka i Ivicu Koledića. U finalu Bertović i Friščić su sa 6:4, 4:6, i 6:4 pobijedili Sušinjaka i Jantoleka i tako nakon drugog mjesta prošle godine, ove uzeli piramidu parova. Susret za 3. mjesto odigrat će se naknadno. U subotu je na terenima TK Marija Bistrica odigran i klupski turnir parova kojega su osvojili brača Hrvoje i Berislav Tomorad, koji su u finalu pobijedili Josipa Vrtarića i Tomislava Forka sa 7:5. Do kraja sezone bistričkim tenisačima ostala je i završnica pojedinačne piramide. Masters je osiguralo 16 najboljih, između kojih ćemo dobiti pojedinačnog pobjednika piramide.