Martinski turnir u streličarstvu

Rezultati dvoranskog FITA star 'Martinjskog turnira' 2x18m, 52. turnira iz Kalendara natjecanja Hrvatskog streličarskog saveza u 2010. godini – Novi Marof 14. studenoga 2010 .Nastupilo je19 članova streličarskog kluba “Grofovi Konjski”.

SK GREBENGRADSKI STRELIČARI                               
MARTINJSKI TURNIR  FITA 2 X 18                               
Novi Marof, 14. studeni 2010.                               
                               
REZULTATI                               
                               
R.b.    IME I PREZIME    KLUB    R1    10    R2    10    UKUPNO    10
CU-složeni luk                               
Djevojčice do 12                               
1.    Magdalena Štabek    SK Grofovi Konjski    273    11    269    12    542    23
2.    Ira Ščurić    SK Grofovi Konjski    236    4    250    6    486    10
                               
Dječaci do 14                               
1.    Matej Brnad    SK Sunja    248    3    246    3    494    6
                               
Kadetkinje                               
1.    Dora Oštrek    SK Grebengradski str.    277    7    276    6    553    13
2.    Tamara Brlek    SK Grofovi Konjski    272    3    276    7    548    10
3.    Vanja Potrkač    SK Sisak    262    2    260    2    522    4
                               
Kadeti                               
1.    Domagoj Buden    SK Agram    283    15    283    13    566    28
2.    Bruno Žic    SK Maura kal    282    13    280    11    562    24
3.    Mario Vavro    SK Siscia    279    9    283    10    562    19
4.    Deni Babok    SK Grofovi Konjski    280    9    278    9    558    18
5.    Ante Barić    SK Agram    280    10    273    4    553    14
6.    Vito Papa    PSK    264    3    267    8    531    11
7.    Petar Kovačević    SK Streličari Ružice Grada    264    4    266    4    530    8
8.    Filip Lalić    PSK    251    1    266    6    517    7
                               
Juniori                               
1.    Martin Rabuzin    SK Grebengradski streličari    274    5    275    7    549    12
2.    Stephan Šalamon    SK Katarina Zrinska    203    1    226    1    429    2
                               
Juniorke                               
1.    Matea Kolarek    SK Cekin    266    2    269    3    535    5
                               
Seniori                               
1.    Kamenko Klofutar    SK Croatia    286    16    290    20    576    36
2.    Stjepan Valentić    SK Dubrava    285    15    287    17    572    32
3.    Ivan Mustapić    SK Brinje    286    17    283    13    569    30
4.    Cvijetoslav Zorman    SK Cekin    287    17    281    11    568    28
5.    Dario Gregec    SK Cekin    282    13    285    15    567    28
6.    Vladimir Bartol    SK Tomislav    282    12    285    15    567    27
7.    Damir Vukelić    SK Banjaluka    281    11    284    14    565    25
8.    Damir Bartol    SK Tomislav    280    11    282    12    562    23
9.    Alen Kiđemet    SK Bjelovar    279    13    282    13    561    26
10.    Vladimir Razum    SK Tomislav    278    9    278    9    556    18
11.    Robert Brnad    SK Sunja    279    10    273    12    552    22
12.    Zoran Vonić    SK Siscia    279    11    272    7    551    18
13.    Dražen Stojković    SK Tomislav    277    10    270    4    547    14
14.    Slobodan Kovačević    SK Streličari Ružice Grada    277    8    270    4    547    12
15.    Tomislav Mlinarić    SK Cekin    275    9    269    10    544    19
16.    Lario Temšić    SK Tomislav    275    8    269    6    544    14
17.    Stjepan Gašparić    SK Cekin    274    7    269    9    543    16
18.    Krešimir Babok    SK Grofovi Konjski    276    8    266    6    542    14
19.    Josip Kapetanović    SK Minerva    264    7    277    10    541    17
20.    Dario Gmaz    SK Oroslavlje    266    4    273    10    539    14
21.    Miljenko Sokač    SK Tomislav    260    3    278    10    538    13
22.    Danijel Marošević    SK Kuna    264    2    258    3    522    5
                               
Seniorke                               
1.    Ivana Buden    SK Agram    285    15    291    21    576    36
2.    Lana Koller Fundelić    SK Samobor    286    16    283    14    569    30
3.    Tanja Zorman    SK Cekin    281    11    280    10    561    21
                               
Veterani                               
1.    Krešimir Čadež    SK Croatia    275    8    272    6    547    14
2.    Dubravko Buden    SK Agram    273    8    268    10    541    18
                               
OL-olimpijski luk                               
Dječaci do 12                               
1.    Gašper Bohorč    LK Maribor    252    5    249    7    501    12
2.    Borna Ščurić    SK Grofovi Konjski    227    3    229    4    456    7
3.    Ivan Begić    SK Sunja    240    3    213    0    453    3
4.    Lovro Pavičić    SK Sisak    203    1    211    5    414    6
5.    Branko Bujić    SK Banjaluka    210    1    197    0    407    1
                               
Djevojčice do 12                               
1.    Lorena Kukuljača    SK Sisak    267    7    267    8    534    15
2.    Lucija Čiča    SK Siscia    231    2    247    1    478    3
3.    Marija Zubčić    SK Sunja    234    2    232    3    466    5
4.    Ines Pintarić    SK Grofovi Konjski    175    1    203    0    378    1
                               
Dječaci do 14                               
1.    Rok Bizjak    LK MINS    276    14    277    11    553    25
2.    Jernej Debevc    LK Maribor    242    3    265    5    507    8
3.    Peter Požar    LK MINS    254    6    246    5    500    11
4.    Jure Dvoršak    LK Maribor    233    4    242    4    475    8
5.    Jure Marc    LK MINS    232    4    234    3    466    7
6.    Marko Međimurec    SK Cekin    243    5    217    3    460    8
7.    Vinko Kovač    SK Katarina Zrinska    220    6    204    1    424    7
8.    Filip Trinajstić    SK Maura kal    197    1    224    5    421    6
9.    Leonardo Kapetanović    SK Minerva    208    2    200    4    408    6
10.    Nino Potrkač    SK Sisak    144    1    184    4    328    5
11.    Leo Ferenđa    SK Grofovi Konjski    149    2    163    0    312    2
12.    Jakov Sić    Sk Grebengradski streličari    113    2    113    1    226    3
                               
                               
Djevojčice do 14                               
1.    Regina Novak    SK Katarina Zrinska    202    5    202    0    404    5
2.    Marija Rojko    SK Katarina Zrinska    186    1    202    2    388    3
3.    Lucija Vrđuka    SK Agram    187    1    185    0    372    1
4.    Ana Štrukelj    SK Katarina Zrinska    110    0    147    1    257    1
                               
Kadeti                               
1.    Vedran Orlić    SK Frankopanski strjeličari    280    15    281    16    561    31
2.    Matjaž Štrancar    LK MINS    267    14    266    8    533    22
3.    Danijel Selgrad    SK Sisak    241    4    251    4    492    8
4.    Tomislav Štabek    SK Grofovi Konjski    246    3    238    4    484    7
5.    Marko Gligorovski    SK Sisak    215    4    207    2    422    6
                               
Kadetkinje                               
1.    Mateja Pavlović Senčić    SK Agram    241    3    216    1    457    4
2.    Marina Potrkač    SK Sisak    176    0    106    3    282    3
                               
                               
Juniori                               
1.    Igor Marković    SK Katarina Zrinska    263    8    265    9    528    17
2.    Martin Dolenc    LK MINS    231    5    236    7    467    12
                               
Seniorke                               
1.    Darja Verbič    LK Feniks    276    12    276    9    552    21
2.    Ana Zorman    SK Cekin    271    9    273    11    544    20
3.    Ana Stolnik    SK Cekin    259    5    261    8    520    13
4.    Viktorija Sukser    PSK    265    7    253    10    518    17
                               
Seniori                               
1.    Krešimir Štrukelj    SK Katarina Zrinska    279    13    284    18    563    31
2.    Robert Šandorka    SK Baranja    269    10    279    13    548    23
3.    Josip Jakopović    SK Dubrava    268    5    270    11    538    16
4.    Dragan Svilanović    SK Elite Archery    263    6    267    8    530    14
5.    Petar Vrgoč    SK Maura kal    260    5    263    6    523    11
6.    Marijan Turudić    SK Dubrava    258    4    259    8    517    12
7.    Dražen Furdi    SK Zadar    250    4    261    7    511    11
8.    Krešimir Dumbović    SK Dubovac    265    9    239    4    504    13
9.    Nenad Gross    SK Croatia    258    8    241    5    499    13
10.    Mario Strelec    SK Cekin    229    2    263    8    492    10
11.    Željko Jurković    SK Dubovac    246    6    244    11    490    17
12.    Božo Vurušić    SK Katarina Zrinska    254    4    232    5    486    9
13.    Predrag Gešpaher    SK Sesvete    238    5    246    7    484    12
14.    Marko Kovač    SK Dubrava    242    1    229    5    471    6
15.    Ivica Bekavac    SK Frankopanski str    234    3    229    4    463    7
                               
Veterani                               
1.    Stane Natlačen    LK MINS    274    14    276    12    550    26
2.    Mihael Štebih    SK Katarina Zrinska    264    6    277    12    541    18
3.    Boris Savić    SK Siscia    240    4    256    3    496    7
4.    Uroš Vrbančič    LK Ljutomer    239    7    254    7    493    14
5.    Ranko Bujić    SK Banjaluka    151    1    159    0    310    1
                               
BB-goli luk                               
Dječaci do 12                               
1.    Jurica Lacković    SK Sunja    236    5    241    0    477    5
2.    Izak Feher    SK Katarina Zrinska    111    1    107    0    218    1
                               
Djevojčice do 12                               
1.    Stela Grbec    SK Oroslavlje    133    0    155    3    288    3
2.    Marija Hanžek    SK Grofovi Konjski    114    0    153    0    267    0
                               
Dječaci do 14                               
1.    Leon Pečarić    SK Katarina Zrinska    187    2    168    3    355    5
2.    Filip Pongrac    SK Oroslavlje    109    0    84    2    193    2
                               
                               
Kadetkinje                               
1.    Tena Piljušić    SK Katarina Zrinska    133    0    148    1    281    1
2.    Vanda Kipke    SK Katarina Zrinska    101    1    176    4    277    5
                               
                               
Seniori                               
1.    Zoran Marenčić    SK Cekin    262    9    263    8    525    17
2.    Goran Cmrečak    SK Katarina Zrinska    265    11    251    6    516    17
3.    Zdenko Videc    SK Sisak    250    7    240    4    490    11
4.    Draško Mihinjač     SK Prelog    239    6    243    4    482    10
5.    Darko Gešpaher    SK Sesvete    238    2    229    5    467    7
6.    Goran Barić    SK Dubovac    234    3    226    2    460    5
7.    Ištvan Lučić    SK Dubrava    220    4    228    2    448    6
8.    Igor Sabljak    3D Medvednica    229    4    214    2    443    6
9.    Josip Javornik    SK Sisak    215    2    213    3    428    5
10.    Janez Škrbec    LK MINS    202    4    216    1    418    5
11.    Mario Kaić    SK Dubrava    188    1    206    2    394    3
12.    Božidar Brlek    SK Grofovi Konjski    195    0    198    3    393    3
13.    Zoran Petrović    SK Kuna    177    1    192    0    369    1
14.    Alan Marinić    SK Dubovac    201    4    167    3    368    7
15.    Dobroslav Oštrek    SK Grebengradski streličari    181    1    159    2    340    3
16.    Božidar Pavlović    SK Grofovi Konjski    140    2    172    2    312    4
17.    Petar Čačija    3D Medvednica    164    0    135    0    299    0
18.    Loven Horvatić    SK Oroslavlje    149    2    149    2    298    4
19.    Franjo Ordanić    SK Grofovi Konjski    145    3    121    0    266    3
                               
Seniorke                               
1.    Anica Lacković    PSK    200    4    203    2    403    6
                               
Veterani                               
1.    Damir Marošević    SK Kuna    238    3    251    7    489    10
2.    Josip Vončina    SK Kuna    239    2    225    1    464    3
3.    Branko Mokrovčak    SK Oroslavlje    129    0    83    0    212    0
                               
SB-standardni luk                               
Dječaci do 12                               
1.    Luka Skender    SK Samobor    210    1    193    1    403    2
2.    Mateo Pikl    SK Katarina Zrinska    183    1    198    1    381    2
3.    Bruno Ivančić    SK Sesvete    188    1    188    2    376    3
4.    Mario Hanžek    SK Grofovi Konjski    139    1    89    0    228    1
                               
Djevojčice do 12                               
1.    Iva Štrukelj    SK Katarina Zrinska    169    0    181    2    350    2
2.    Ivana Pratljačić    SK Sunja    112    0    108    0    220    0
                               
Juniori                               
1.    Zlatko Grom    SK Samobor    230    1    202    0    432    1
2.    Vedran Lastovčić    SK Samobor    147    1    158    0    305    1
3.    Karlo Cilar    SK Katarina Zrinska    129    2    37    0    166    2
                               
Seniori                               
1.    Goran Parašilovac    SK Streličari Ružice Grada    240    3    239    2    479    5
2.    Dubravko Čorak    SK Sisak    235    2    240    4    475    6
3.    Davor Pejnović    SK Grebengradski streličari    211    5    249    8    460    13
4.    Goran Gojković    SK Cekin    205    2    223    2    428    4
                               
Veterani                               
1.    Zlatko Glavanović    SK Dubrava    184    0    218    4    402    4
2.    Zvonimir Vavro    SK Siscia    187    1    199    1    386    2
                               
TRB-tradicionalni luk                               
Seniori                               
1.    Nenad Štabek    SK Grofovi Konjski    261    9    253    6    514    15
2.    Ranko Gmaz    SK Oroslavlje    238    4    246    5    484    9
3.    Damir Končar    3D Medvednica    248    3    228    4    476    7
4.    Miljenko Jagarčec    SK Grofovi Konjski    223    2    245    6    468    8
5.    Boris Bedenik    3D Medvednica    231    5    210    2    441    7
6.    Mario Štabek    SK Grofovi Konjski    212    1    209    2    421    3
7.    Gordan Števinović    3D Medvednica    217    4    194    1    411    5
8.    Daniel Zec    SK Streličari Ružice Grada    182    0    188    1    370    1
                               
                               
Seniorke                               
1.    Draženka Babok    SK Grofovi Konjski    210    0    225    4    435    4
2.    Tanja Županić    3D Medvednica    208    2    224    4    432    6
3.    Lidija Štabek    SK Grofovi Konjski    208    3    207    3    415    6
                               
                               
Klubova:33        Natjecatelja: 160                       
Država: 4