Malonogometna liga Općine Marija Bistrica – 9. izdanje

U Mariji Bistrici u tijeku je deveto izdanje Malonogometne lige Općine Marija Bistrica. Za ovogodišnje izdanje lige prijavilo se 12 ekipa, koje su podijeljene u dvije skupine, no Sušobreg je odustao od natjecanja pa je ligu nasatvilo 11 ekipa.


I ovogodišnja Malonogometna liga održava se pod pokroviteljstvom Općine Marija Bistrica.

Raspored i rezultati:
SKUPINA A
1. KOLO 11.LIPNJA 2009.(ČETVRTAK)

18.00 HUM BISTRIČKI-LAZ APZ PUCKO 1:2

18.50 GLOBOČEC GR. SKULIBER-TUGONICA
2:3

19.40 POLJANICA B. AP MARIO-PODGORJE B 6:3

2. KOLO 13.LIPNJA 2009. (SUBOTA)

18.00 HUM BISTRIČKI-TUGONICA 6:2

18.50 GLOBOČEC GR. SKULIBER-PODGORJE B. 3:2

19.40 POLJANICA B.AP MARIO-LAZ APZ P 2:2

3. KOLO 14.LIPNJA 2009. (NEDJELJA)

18.00 GLOBOČEC GR. SKULIBER-POLJANICA B. 4:1

18.50 TUGONICA-LAZ APZ PUCKO 1:12

19.40 HUM BISTRIČKI-PODGORJE B. 6:4

4. KOLO 20.LIPNJA 2009. (SUBOTA)

18.00 PODGORJE BISTRIČKO-TUGONICA 2:5

18.50 HUM BISTRIČKI-POLJANICA B.3:1

19.40 GLOBOČEC GR. SKULIBER-LAZ APZ Pucko 6:5

5. KOLO 21.LIPNJA 2009. (NEDJELJA)

18.00 POLJANICA B. AP MARIO-TUGONICA 3:3

18.50 PODGORJE BISTRIČKO-LAZ APZ 2:7

19.40 HUM B.-GLOBOČEC GR. SKULIBER 3:0

SKUPINA B

1. KOLO 11.LIPNJA 2009. (ČETVRTAK)

18.00 M. BISTRICA H. KURELJA-SELNICA 6:4

M. BISTRICA PLIVADONI- slobodni

19.40 PODGRAĐE-PODGORJE B.DNDP 3:12

2. KOLO 13.LIPNJA 2009. (SUBOTA)

slobodni-PODGORJE B. DNDP

18.50 PODGRAĐE-SELNICA 4:1

19.40 M. BISTRICA H.KURELJA-M.B.PLIVADONI 1:1

3. KOLO 14.LIPNJA 2009. (NEDJELJA)

18.00 MARIJA BISTRICA PLIVADONI-SELNICA 4:5

18.50 MARIJA B. H. KURELJA-PODGORJE B. DNDP 3:4

slobodni-PODGRAĐE

4. KOLO 20.LIPNJA 2009. (SUBOTA)

18.00 MARIJA B. HIDRAULIKA KURELJA-PODGRAĐE 4:4

slobodni-SELNICA

19.40 PODGORJE B.DNDP-M.BISTRICA PLIVADONI 8:1

5. KOLO 21.LIPNJA 2009. (NEDJELJA)

18.00 PODGRAĐE-MARIJA BISTRICA PLIVADONI 2:4

18.50 PODGORJE BISTRIČKO DNDP-SELNICA 2:2

M. BISTRICA H. KURELJA-slobodni

ZAVRŠNICA

22. LIPNJA 2009. (PONEDJELJAK)

18.00 za 9. mjesto: POLJANICA B. AP MARIO-SELNICA

ČETVRTFINALE

18.50 LAZ APZ PUCKO-M. BISTRICA PLIVADONI

18.50 M. BISTRICA HIDRAULIKA KURELJA-GLOBOČEC GR. SKULIBER

19.40 HUM BISTRIČKI-PODGRAĐE

19.40 PODGORJE BISTRIČKO DNDP-TUGONICA

25. LIPNJA 2009. (ČETVRTAK)

ZA POREDAK 5. – 8. MJESTA

18.00 poraženi A1/B4- poraženi B2/A3 (C)

18.00 poraženi B1/A4- poraženi A2/B3 (D)
POLUFINALE

18.50 pobjednik A1/B4- pobjednik B2/A3

18.50 pobjednik B1/A4- pobjednik A2/B3

ZA POREDAK 5. – 8. MJESTA

19.40 za 7. mjesto: poraženi C- poraženi D

19.40 za 5. mjesto: pobjednik C- pobjednik D

ZA 3. MJESTO 27. LIPNJA 2009. (SUBOTA)

17.00 ????? – ?????

FINALE 27. LIPNJA 2009. (SUBOTA)

18.00 ????? – ?????