“Grofovi” opet među najboljima

Hrvatski streličarski savez i Streličarski klub “Kroatan” odradili su i drugi dio 25. turnira iz Kalendara natjecanja Hrvatskog streličarskog saveza u 2009. godini – Prvenstvo Hrvatske do 14 godina FITA, Novigrad Dalmatinski – 20. i 21. lipnja 2009.

Svanuo je i 21.06.2009.
Pogodite kakav??!!
Tmuran ,oblačan i naravno kišovit,ali….sve je počelo u dobrom okruženju i super raspoloženju jer smo se posušili,odmorili i psihički pripremili za drugi dan.
07:00 ustajanje i doručak
08:30 dolazak na teren,sastavljanje opreme i probna vožnja strelica….
09:30 počinje tekma….suze i smjeh..!!!
Mališani plaču jer im bura nemilosrdno baca strelice van mete; treneri,voditelji i roditelji imaju pune ruke posla sa pronalaženjem strelica po igralištu,zaštitom djece od kiše kojekakvim domišljatim spravama i pokrovima i pronalaženjem utješnih riječi za njih.

Cijelo vrijeme takmičenja pada kiša nemilosrdno,ali naši streličari su se nakon 2-3 serije prilgodili vremenu i prostoru te dali sve od sebe da postignu što bolji rezultat,što se i vidjelo na kraju.
Takmičenje je završilo u 12:30 sati po lokalnom vremenu (hi) a u to vrijeme je i kiša zvršila sa svojim djelovanjem pa smo svi zajedno otišli do hotela na ručak i dodjelu osvojenih medalja.
Nakon dobrog ručka,suhe odječe i dosta odmora došlo je i vrijeme dodjele.
Svi su bili veseli,jedni zbog sebe a drugi zbog drugih.

307 krugova

Osvojivši 3. mjesto na državnom prvenstvu zadovoljno i veselo smo se vratili domu svome.

I na kraju zahvaljujemo se našim sponzorima bez kojih ne bi mogli ostvariti ovo takmičenje,a to su:
gospodin Mirko Krznar – načelnik opčine Konjščina sa smještajem i gospodin Ščurić Željko sa prijevozom.

Nadamo se da smo osvojivši 3.mjesto na državnom prvenstvu opravdali njihovo povjerenje u mlade sportske nade našeg streličarskog kluba.